poniedziałek, 21 kwietnia 2014
Alicja w Krainie Czarów, czyli dwa słowa prywaty:)
Tym, którzy nie porzucili malowajkowego bloga w okresie bezpostowym, natentychmiast śpieszę donieść o przyczynach abs(tyn)encji mej. Otóż.
Wyobraźcie sobie, że byłam ostatnio w ciąży.
Dokładnie do 25 marca sobie byłam.
I tegoż właśnie dnia - marca dwudziestego piątego, szóstego prawie, bo godzina była późna - zjawiła się niespodzianie Ona. Ponad dwa tygodnie przed zapowiedzianym terminem. Co było właściwie całkowicie zrozumiałe, bo któż o zdrowych zmysłach życzyłby sobie zostać dzieckiem smoleńskim?...
No i, gdy tylko Tatulek Kochany wybył na mecz drużyny swej, umiłowanej, biało-zielonej, o godzinie za pięć ósma wieczorem, Ona postanowiła odkręcić wodę, zalać nową merbauową podłogę w łazience i zapukać z wewnętrza mego z prośbą o wypuszczenie. Tatul na mecz nie doszedł, a Ją wypuszczono trzy godziny później, dziesięć minut po dwudziestej trzeciej, cięciem cesarskim. Gdyż jak na leniwe - po mamuni - stworzenie przystało, dziewczę nasze nie zdecydowało się na odwrócenie i do końca bujało głową w obłokach, tzn. pod żebrami. A światu dobitnie pokazała w której części ciała go ma.
Państwo pozwolą, że przedstawię: nasza córka - Alicja!
Ci, którzy śledzą mnie na Instagramie, mieli nieprawdopodobne szczęście widzieć także Jej wózek! Więc jeśli macie ochotę do nich dołączyć - wpadajcie do nas!
ps. LOVE ALUT NA WSKROŚ! ♥♥♥♥♥
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)


Haha cudowna jest, moje gratulacje :*
OdpowiedzUsuńgratulacje! al się uśmiałam z opisu :D
OdpowiedzUsuńgratulacje!
OdpowiedzUsuńprzede wszystkim dużo zdrówka dla Młodej:)
no to życzę, żebyście faktycznie mieli z Nią Krainę Czarów :) I dużo zdrówka dla Alicji! :)
OdpowiedzUsuńGratulację :D Prześliczna małą Alicja :D Niech zdrowo rośnie :D
OdpowiedzUsuńjest cudowna ;D gratuluje i zycze Wam duzo zdrowia ;*
OdpowiedzUsuńGratuluję córki i mam nadzieję, że zdrowie będzie jej dopisywało:)
OdpowiedzUsuńPiękna Alicja, zdrówka dla Ciebie i ślicznej córeczki :)
OdpowiedzUsuńGratulacje, niech rośnie jak na drożdżach :)
OdpowiedzUsuńGratulacje! :)
OdpowiedzUsuńGratulacje!
OdpowiedzUsuńśliczna jest
:-)
zdrowia obu Wam życzę.
cudna kruszynka. gratuluję :)
OdpowiedzUsuńSłodzinka z niej:) Dużo zdrowia i gratulacje!!
OdpowiedzUsuńgratuluje :] i podglądam na @instagramie
OdpowiedzUsuńGratuluje!
OdpowiedzUsuńPrześliczna córeczka :)
Gratulacje! Wspaniała nowina :)
OdpowiedzUsuńGratulacje:) przepiękne imię:) niech zdrowo rośnie:)
OdpowiedzUsuńŚwietnie to opisałaś:) Gratuluję.
OdpowiedzUsuńOglądam na instagramie, więc Alę już poznałam :) Ostatnio foto na wskroś piękne :)
OdpowiedzUsuńNa Insta śledzę i jeszcze raz gratuluję :)
OdpowiedzUsuńPodglądam sobie od tych kilkunastu dni Alę na Instagramie i serdecznie gratuluję! :)
OdpowiedzUsuńogromne gratulacje ;) ale niespodzianka ;)))
OdpowiedzUsuńAle super! Zdrowia dla calej rodzinki :)
OdpowiedzUsuńPiękna! Gratulacje :)))
OdpowiedzUsuńJeju! Gratulacje!! :-)
OdpowiedzUsuńSłodziutka! A Ty taka tajemnicza, że poważnie zdziwiłam się, że masz maleństwo na insta:P Gratuluję i zdrówka dla Was dwóch, a nawet i dla Tatusia:p
OdpowiedzUsuńGratulacje dla mamusi i tatusia! :) Prześliczna jest Wasza Alicja! :)
OdpowiedzUsuńOgromne gratulacje dla Mamusi i dużo zdrówka dla małej Kruszynki :) Cóż za urodziwa dziewczynka <3
OdpowiedzUsuńGratulacje!
OdpowiedzUsuńCudna, gratulacje i dużo zdrówka dla Was :)
OdpowiedzUsuńPrześliczna :) gratulacje i zdróweczka, a opis super :)
OdpowiedzUsuńGratuluję tej słodkości :)
OdpowiedzUsuńdziecię przepiękne, te usteczka <3
OdpowiedzUsuńGratulacje :)! Cudna jest!
OdpowiedzUsuńGratulacje. Słodziak Mały :)
OdpowiedzUsuńJeeeej, moje gratulacje! :) Jaka słodka!
OdpowiedzUsuńGratuluję córeczki :)
OdpowiedzUsuńGratulacje Kochana, wiem jakie szczęście Cię spotkało bo sama 10 miesięcy temu wypuściłam (a raczej wyrzuciłam bo do samego końca mój mały Fifi nie chciał wyjść i lekarze musieli go wykurzyć oksytocynom) na świat syna. Teraz pozostaje życzyć dużo szczęścia radości i zdrówka dla całej rodzinki :)
OdpowiedzUsuńRozbawiłaś mnie tą notką :D Gratulowałam już na Insta, gratuluję raz jeszcze i życzę Wam obojgu duuuuużo wytrwałości i miłości :)
OdpowiedzUsuńŚliczności :)) Gratulacje!
OdpowiedzUsuńjejku, jakie cudowne opowiadanko! gratulacje! :)
OdpowiedzUsuńGratulacje! Prześliczna jest! :)))
OdpowiedzUsuńTerimakasih atas informasinya sangat berguna sekali untuk saya
OdpowiedzUsuńCARA MENGOBATI PSORIASIS
OBAT HERBAL PSORIASIS
OBAT HERBAL KISTA BARTHOLIN
pengobatan kista bartholin yang ampuh tanpa operasi
subhanallah, bagus sekali artikelnya. memang saya masih mersakan tidak terlalu mudah untuk bisa selalu berpikiran positif. biasanya karena ada pengalaman yang kurang menyenangkan atau kurang baik dengan hal itu.
OdpowiedzUsuńObat Vitiligo
Obat Vitiligo Ampuh
Obat Herbal Vitiligo
Obat Bercak Putih pada Kulit
Cara Cepat Menghilangkan Vitiligo
Mujtaba Pusat Herbal Terbaik
Pom Mini Termurah Kualitas Ok
https://forums.futura-sciences.com/members/1043393-lindaesthetique.html
OdpowiedzUsuńhttps://www.sqlservercentral.com/Forums/Users/lindaesthetique018
http://blogs.geo.fr/mapage/lindaesthetique
https://forums.manning.com/user/profile/30973.page
http://www.xcracer.com/forum/profile.php?id=31225
https://paroledemamans.com/parents/lindaesthetique
http://ebusinesspages.com/lindaesthetique.user
http://webmii.com/5c0fef54c7d8a-U6vbQV
http://www.ophtalmologie.fr/operation-myopie/membre9657.html
https://www.docracy.com/userprofile/show?userId=44auybp6ny
http://www.mappery.com/user.php?name=lindaesthetique
OdpowiedzUsuńhttps://www.opendesktop.org/u/lindaesthetique
http://dergipark.gov.tr/@lindaesthetique
https://amara.org/en/profiles/profile/lindaesthetique/
https://forums.prosportsdaily.com/member.php?503898-lindaesthetique
https://www.obsidianportal.com/profile/lindaesthetique018
https://anilist.co/user/lindaesthetique/
https://anchor.fm/linda-esthtique
https://digitaldjpool.com/lindaesthetique/
OdpowiedzUsuńشركة رش مبيدات بالدمام
شركة تنظيف سجاد بالظهران