niedziela, 20 października 2013

EXCELLENT, czyli zaczarowane pomadkiZnacie mnie nie od dziś i wiecie, że nie jestem za bardzo szminkowa. Jeśli już pomadki, to pielęgnacyjne, a z kolorowych mazideł do ust najczęściej wybieram błyszczyki. Szminki goszczą w moim makijażu niezmiernie rzadko.
Dzisiejsze bohaterki dostałam w prezencie, nie wybierałam odcieni, nie znałam firmy. Po otwarciu opakowań w pierwszej chwili pomyślałam, że to produkty bezbarwne, typowo pielęgnacyjne - kolory sztyftów nie wskazywały na nic innego.
Szminki mieszkają w czarnych, plastikowych opakowaniach z przezroczystą skuwką. Dzięki takiemu zamknięciu widzimy jaki kolor znajduje się w środku - dla mnie ma to znaczenie, bo bez zbytniego grzebania i przyglądania się widzę od razu po którą pomadkę sięgam.
Ogólny dizajn przypomina jednak tanie szminki sprzed dekad. Szkoda.

sobota, 12 października 2013

Yes To... SEPHORA!


Jeśli lubicie serię "Yes To...", to dobrze Wam radzę - w te pędy lećcie do Sepho!
 Nie wiem od kiedy trwa promocja i nie wiem kiedy się kończy, ale w tej chwili ceny produktów są niższe o ponad połowę, więc na pewno warto skorzystać. Za Pomidorrra, którego bardzo lubię i o którym pisałam w zeszłym roku zapłaciłam 39zł zamiast 99zł. Regularnej ceny Jagody niestety nie zapamiętałam, ale teraz kosztuje tyle samo co Pomidor. Za całość zapłaciłam więc 8 dyszek, podczas gdy zakupy w cenach regularnych pożarłyby mi z konta pewnie około 2 stówek. LUBIĘ TO!


poniedziałek, 7 października 2013

BOURJOIS Shine Edition 26 Beige Democrachic"Oto kolejna odsłona pomadek Rouge Edition, tym razem w wersji z połyskiem. 4 najmodniejsze odcienie prosto z pokazów mody! Ultra połysk, intensywny kolor i konsystencja balsamu."  

wg KWC:

Pomadka Shine Edition - oto kolejna odsłona pomadek Rouge Edition, tym razem w wersji z połyskiem. 4 najmodniejsze odcienie prosto z pokazów mody. Ultra połysk, intensywny kolor i konsystencja balsamu. Innowacyjna formuła, która zapewnia intensywny kolor, blask i komfort.
Niewiarygodny blask dzięki połączeniu w ¼ ekstraktu z błyszczyka oraz w ¼ lakierowanych pigmentów
Nowa pielęgnacyjna formuła dla niespotykanego komfort u stosowania. Wzbogacona o odżywcze ekstrakty z masła mango, pomadka Shine Edition nawilża usta aż do 10 h. Kremowa, miękka konsystencja pozostawia na ustach delikatny film, który sprawia, że nakładanie jest prawdziwą przyjemnością.

Cena: 45zł / 3gpiątek, 4 października 2013

palce w akcji, czyli makijaż oka w brązach


Zdarza Wam się, że zapomniałyście wyczyścić ulubione pędzle, albo nie zdążyły wyschnąć do czasu, gdy były potrzebne? No właśnie.
Ja w ogóle rzadko pędzle piorę, gdyż nie bawię się nimi codziennie i najzwyczajniej w świecie o nich zapominam. A jak już mi się zachce niewielkiego smoka, to okazuje się, że te porzucone w czeluściach toaletki wołają o pomstę do nieba i o pranie. I że w życiu nie przyłożę ich do skóry zanim nie będą czyste i pachnące.
Wtedy właśnie do akcji wkraczają palce. Bo palce są świetnym narzędziem do malowania oczu.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...